O Bibelot.cz

Internetový obchod Bibelot.cz provozuje společnost ACTIVA spol. s r.o., která je předním distributorem kancelářských potřeb do firem a také školních a výtvarných potřeb do maloobchodních jednotek. Společnost ACTIVA je také přímým dovozcem a distributorem psacích potřeb prestižních značek Parker, Waterman, Faber-Castell a Lamy a zápisníků, diářů a doplňků značky Moleskine pro Českou a případně i Slovenskou republiku.

V nabídce Bibelot.cz naleznete luxusní psací potřeby a doplňky značek Parker, Waterman, Faber-Castell, Montblanc a Lamy, legendární zápisníky, diáře a doplňky značky Moleskine a špičkové diáře, zápisníky a doplňky značky Filofax.:

 

• luxusní psací potřeby a příslušenství Parker, Waterman, Faber-Castell, Lamy a Montblanc

dárkové sady s luxusními psacími potřebami

diáře Moleskine

diáře a náplně do diářů Filofax

designové zápisníky Moleskine

zápisníky Filofax

zápisníky Montblanc

doplňky Moleskine

doplňky Filofax

doplňky Montblanc

 

Navštívit můžete také kamenné prodejny Bibelot v Praze ve Slovanském domě, v obchodních centrech Nový Smíchov, Arkády Pankrác, Westfiled Chodov a Atrium Flora nebo kamennou prodejnu Activáček v OC Letňany. Kamenné prodejny zároveň slouží jako odběrná místa internetových objednávek.

 

Díky zázemí silné společnosti ACTIVA, která má významné postavení na trhu kancelářských a školních potřeb, jsme schopni poskytnout i koncovým zákazníkům servis nejvyšší úrovně – expedici do druhého pracovního dne u zboží, které je na centrálním skladu, skladovou dostupnost více jak 2000 druhů zboží, nabídku kvalitních světových a evropských značek.

 

Kam dál:

Kontakty

Provozovatel

Všeobecné obchodní podmínky