Pro obchodní partnery

V množství reklamních předmětů, které jsou na trhu k dispozici, není jednoduché se odlišit a zvolit dárek, který bude skutečně efektivní. Aby takový dárek zaujal, je potřeba, aby měl ještě něco navíc. A právě prestižní psací potřeby skýtají hned několik přidaných hodnot najednou.

Především jsou univerzálním dárkem, který je praktický a zároveň krásný. Každý si občas potřebuje zapsat nějakou poznámku, sem tam se podepsat. A pokud k tomu použije luxusní pero uznávané značky, sděluje tím něco svému okolí o sobě, svém společenském postavení, kultivovanosti. Takové darované pero má nejen hodnotu funkční, ale i reprezentativní.

Mezi pery jako dárky pro obchodní partnery jsou velmi oblíbené zejména modelové řady Sonnet od značky Parker, Expert od značky Waterman a Studio a Logo od značky Lamy.

 

Dárek pro obchodní partnery      Dárek pro obchodní partnery         Dárek pro obchodní partnery

 

Hodnotu darovaného pera můžeme ještě zvýšit, pokud zvolíme dárkovou sadu s nějakým doplňkem navíc – například pouzdrem, zápisníkem, lahvičkou inkoustu…Pokud si nejsme jisti, jaký typ pera obdarovaný preferuje, zda plnicí pero, nebo kuličkovou tužku, můžeme pořídit sadu s oběma psacími systémy.

 

Dárek pro obchodní partnery            Dárek pro obchodní partnery             Dárek pro obchodní partnery

 

Kam dál: Prohlédnout dárkové sady 

Luxusní psací potřeby jsou jako dárek pro obchodní partnery využitelné po celý kalendářní rok. Nemusí se jednat pouze o dárek vánoční, stejně tak můžou sloužit jako připomínka obchodního partnera při významném výročí firmy, při podpisu důležitého kontraktu či při jiných vhodných příležitostech.

Důležitou roli hraje i způsob, jakým je takové pero předáno. Z pochopitelných důvodů se nehodí, aby bylo jakkoliv výrazně opatřeno značkou darujícího subjektu, a zdrženliví bychom měli být i při značení krabičky s perem.

 

Vytvořeno