Pro obchodní partnery

V množství reklamních předmětů, které jsou na trhu k dispozici, není jednoduché se odlišit a zvolit dárek, který bude skutečně efektivní. Aby takový dárek zaujal, je potřeba, aby měl ještě něco navíc. A právě prestižní psací potřeby skýtají hned několik přidaných hodnot najednou.

Především jsou univerzálním dárkem, který je praktický a zároveň krásný. Každý si občas potřebuje zapsat nějakou poznámku, sem tam se podepsat. A pokud k tomu použije luxusní pero uznávané značky, sděluje tím něco svému okolí o sobě, svém společenském postavení, kultivovanosti. Takové darované pero má nejen hodnotu funkční, ale i reprezentativní.

Mezi pery jako dárky pro obchodní partnery jsou velmi oblíbené zejména modelové řady Sonnet od značky Parker, Expert od značky Waterman a Studio a Logo od značky Lamy.

 

Dárek pro obchodní partnery      Dárek pro obchodní partnery         Dárek pro obchodní partnery

 

Hodnotu darovaného pera můžete ještě zvýšit, pokud zvolíte dárkovou sadu s nějakým doplňkem navíc – například pouzdrem, zápisníkem, lahvičkou inkoustu…Pokud si nejste jisti, jaký typ pera obdarovaný preferuje, zda plnicí pero, nebo kuličkovou tužku, můžete pořídit sadu s oběma psacími systémy.

 

Dárková sada                     Dárek pro obchodní partnery    Dárková sada

 

Kam dál? Prohlédněte si dárkové sady 

Luxusní psací potřeby jsou jako dárek pro obchodní partnery využitelné po celý kalendářní rok. Nemusí se jednat pouze o dárek vánoční, stejně tak můžou sloužit jako připomínka obchodního partnera při významném výročí firmy, při podpisu důležitého kontraktu či při jiných vhodných příležitostech.

Důležitou roli hraje i způsob, jakým je takové pero předáno. Z pochopitelných důvodů se nehodí, aby bylo jakkoliv výrazně opatřeno značkou darujícího subjektu, a zdrženliví bychom měli být i při značení krabičky s perem.

 

Vytvořeno