Vyberte k Vánocům dárek, který se zapíše do vzpomínek

Věnujte svým blízkým, přátelům nebo obchodním partnerům vánoční dárek, který je bude těšit celý rok. Pero je univerzální dárek, který se hodí téměř pro každého. Kvalitním perem vyjádříte, jak si toho druhého vážíte a otevřete mu netušený svět příležitostí a tvořivosti. Jak ale vybrat to správné? To si povíme na dalších řádcích.

 

Proč darovat pero pod stromeček?


Psaní rukou prokazatelně rozvíjí paměť a pomáhá kreativitě. Když si vyberete kvalitní reprezentativní pero, tak si můžete být jistí, že pomůže i vaší kariéře a byznysu. Pero je totiž otvírač konverzací a často i symbol úspěchu a důvěryhodnosti.

Doma vám kvalitní pero pomůže zrelaxovat a utříbit si myšlenky. Pero je totiž lepší než kterákoli klávesnice na světě. Když jím píšete, nevyruší vás žádná notifikace. Jste jen vy, pero, papír a vaše myšlenky.

Pero vám navíc pomůže i budovat vztahy. No, řekněte sami - co na vás zapůsobí více: ručně psaný vzkaz, nebo zpráva na WhatsAppu? Myslíme, že odpověď zní jasně. Pojďme se podívat na to, z jakých druhů per vlastně můžete vybírat.

 

Jak vybrat psací systém?

Pokud přemýšlíte nad perem k Vánocům, nejprve zapřemýšlejte, jak ho bude obdarovaný používat a jaké jsou jeho psací návyky. Díky tomu vyberete dárek, který bude majiteli dlouho a dobře sloužit. Pár rychlých poznámek během dne? Nejvhodnější bude kuličková tužka.

Kuličková tužka Parker Sonnet

 

 

Psaní při výjimečných příležitostech? Zvolte reprezentativní plnicí pero s krásným hrotem.   plnicí pero Parker Sonnet s ocelovým hrotem pokoveným 23K zlatem

 Jestliže obdarovaný píše s plnicím perem běžně, raději se vyhněte těžkým podpisovým perům. Pokud plnicí pero, ani kuličková tužka není to pravé, zvolte něco mezi: roller.   Roller Parker Sonnet

 

Jaké pero vybrat?


Vyberte si z našich pečlivě vybraných a zabalených dárkových sad nebo se podívejte na naše speciální vánoční tipy níže.

 

Pokud chcete věnovat léty prověřenou klasiku za přijatelnou cenu, věnujte sadu plnicího pera a kuličkové tužky Parker Jotter Stainless Steel GT nebo kuličkovou tužku Parker Jotter XL v několika nepřehlédnutelných variantách.

 

          Darujte větší dárek. Třeba dárkovou sadu s dokonale barevně sladěným zápisníkem a plnicím perem Lamy Safari Shiny Blue nebo kuličkovou tužku v dárkovém balení Waterman Hémisphère Stainless Steel CT v dokonale jednoduchém designu.

dárková sada plnicí pero a kuličková tužka Parker Sonnet    Chcete své blízké opravdu ohromit? Darujte kuličkovou tužku Parker Sonnet z mincovního stříbra s koženým pouzdrem nebo například sadu plnicího pera a propisky Parker Sonnet, která k Vánocům padne jako ulitá.

 

Chytré pero s "papírovým tabletem" a pouzdrem     Máte v okolí hračičku, který v rukou potřebuje ty nejnovější technologie? Věnujte mu Moleskine+, chytré pero s „papírovým tabletem“, který váš ručně psaný text okamžitě přepíše do digitální podoby, a pouzdrem. Každého nadšence funkčního designu zaujme plnicí pero LAMY aion olivesilver. A pokud chcete obdarovat milovníka nebo skrytého obdivovatele kaligrafie, sáhněte po kaligrafické sadě Lamy.

Kaligrafická sada Lamy

Vytvořte si vlastní sadu nebo pořiďte poukázku


Možná hledáte originální řešení přesně pro konkrétního člověka nebo situaci. I na to jsme připraveni. Můžete si jednoduše vytvořit vlastní sadu. Stačí si vybrat z nabídky prázdných dárkových sad a pak už ji jen doplnit perem podle vlastního výběru. A pokud váháte, nechte to na obdarovaném a věnujte jednoduše dárkový poukaz.
 

darkovy poukazVsaďte na jistotu s dárkovým poukazem v hodnotě 500, 1000 nebo 2000 kč

 

Co je pero bez papíru? Vyberte pero nebo zápisník


Vánoční dárek z dílny Moleskine a Filofax, kterým bude obdarovaný s radostí listovat minimálně celý rok a který mu příjemně usnadní organizování času a podpoří jeho kreativitu.

Moleskine Frida KahloMoleskine vždy nabízí hravé řešení. Věnujte některou z dárkových sad nebo vybírejte ze sběratelských edic. Moleskine Frida Kahlo potěší každého milovníka umění, pro fanoušky Nintenda je tu Moleskine The Legend of Zelda a pro fanoušky světa čar a kouzel zase Moleskine Harry Potter. Moleskine The Legend of Zelda

Kroužkový diář Filofax si zamilovali lidé po celém světě. Věnujte svým blízkým osobní diář Saffiano ve velikosti A6 a v decentní černé barvě. Zvolit můžete též variantu Rose Gold, která stylově doplní každou pracovní i osobní schůzku. A pokud máte vedle sebe náročnější blízké dopřejte jim například diář Holborn ve velikosti A5, který upotřebí každý profesionál, či diář Malden ve velikosti A6 - oba jsou z luxusní bizoní kůže. V nabídce Filofax můžete vybírat ten pravý diář 2022, který přesně sedne těm, kterých si vážíte.

 

           Filofax Holborn diář                  Diář Filofax Malden
A když budete chtít někomu popřát třeba vše dobré do nového roku, tak vsaďte na osobní ručně psaný vzkaz. Udělá druhému mnohem větší radost než předtištěný z papírnictví nebo e-mail.

Při výběru dárků přejeme mnoho inspirace a šťastnou ruku!

Publikováno