Dárek k Valentýnu

Příslib, že pečlivě vybraný valentýnský dárek to řekne za vás, by mohl být poněkud lehkomyslný a očekávání, že tomu tak bude, zase poněkud nerealistické. Valentýnský dárek to za vás neřekne, ale může vaše slova skvěle doplnit, dodat jim kouzlo a styl.

 

Čím byste mohli Vaše milované polovičky potěšit?

 

Nacházíme se ještě pořád v začátcích nového roku, kdy téměř každý ocení nový diář. V naší nabídce najdete různé typy diářů v různých cenových hladinách. Nabízíme plánovací diáře Moleskine s pevnou vazbou, ale i kroužkové diáře Filofax, u kterých stačí s každým novým rokem pouze pořídit novou náplň.

Tip na diář pro ženu: osobní diář Filofax Saffiano FIlofax Saffiano červený
Diář Filofax Finsbury černýTip na diář pro muže: diář A5 Filofax Finsbury
 
 
Pokud už vaše drahá polovička diář vlastní, můžete jí/jemu z naší nabídky k němu pořídit stylové pero. Nevíte-li si rady ohledně toho, jaký psací systém zvolit, mohl by vám pomoct článek Pero jako dárek.

Podívejte se na naši nabídku luxusních psacích potřeb ve valentýnských barvách, nebo se nechte inspirovat našimi tipy.
 
Tip na pero pro ženu: plnicí pero LAMY LxLamy Lx
  Parker Jotter XL MonochromeTip na pero pro muže: kuličkové pero Parker Jotter XL Monochrome
 

 

Valentýnský dárek od Moleskine

Pořád to není to pravé ořechové? A co takhle osvědčené zápisníky Moleskine Passions, které nabízí specifický způsob zapisování poznámek přizpůsobený konkrétnímu účelu - zapisování receptů, dojmů z degustací vína nebo třeba z filmových zážitků. Nebo byste raději pořídili nějaký módní doplněk, který bude stylový a zároveň funkční? Prohlédněte si třeba kolekci Moleskine Classic - najdete zde designové batohy a tašky. A nakonec zase pár vybraných tipů od nás.

Tip na dárek pro nadšené kulinární tvůrce: zápisník Moleskine Recipe JournalMoleskine Recipe Journal
Moleskine Wine JournalTip na dárek pro milovníky vína: zápisník Moleskine Wine Journal
Tip na designovou tašku do ruky: Moleskine Classic Briefcasečerná taška Moleskine Classic Briefcase
Stříbrná kovová ozdoba pro zápisníky Moleskine Tip na ozdobu k zápisníku: Ozdoba ve tvaru srdce
 
 

Po čem by mohla toužit duše umělce?

V naší nabídce najdete to nejlepší i pro kreativní duše, ať už jde o špičkové výtvarné potřeby od Faber-Castell, nebo o kvalitní umělecké papíry Clairefontaine zahrnující bloky a skicáře vhodné pro nejrůznější techniky. Prohlédněte si nabídku vynikajících grafitových tužek, uměleckých pastelek a kreativních popisovačů nebo se jen spolehněte na pár našich vybraných tipů.

Tip na dárek pro vyznavatele kresby: dárková sada Faber-Castell s Polychromos, Castell 9000 a příslušenstvímDárková sada Faber-Castell Polychromos
Akvarelové Album Clairefontaine FontaineTip na dárek pro příznivce akvarelové malby: Album Clairefontaine Fontaine

 

Publikováno