Pero jako módní doplněk

Luxusním psacím potřebám společnost přiznává hlubší význam než pouhou užitkovou hodnotu. Jsou symbolem, který vypovídá mnohé o svém majiteli. Demonstrují společenské postavení, jsou estetickou ozdobou a módním doplňkem. Jsou výrazem kultivovanosti a osobního vkusu majitele.

Pero odráží vaši osobnost


Zejména psací potřeby značky Waterman se staly důležitým doplňkem odrážejícím životní styl a osobnost svého vlastníka. Jsou to pera, která v sobě snoubí neopakovatelný francouzský design a šarm s absolutní kvalitou a dlouholetou tradicí značky. Proslulé jsou zvláště unikátní lakované povrchy, které patří k vrcholu toho, co lze v tomto oboru spatřit.

 

Pero jako módní doplněk pro ženy

plnicí pero Waterman Élégance Ivory GT


Kolekce plnicích per Waterman Élégance je jedním z mistrovských kousků designérky Beatrice Fontana. Odkazuje na vůbec první pero na světě, z něhož se samovolně neuvolňoval inkoust – model Safety uvedený Watermanem na trh v roce 1907.

Stejně jako Safety odstartoval novou éru v historii plnicích per, model Élégance symbolizuje nový začátek v pojetí prestižních psacích potřeb jako skutečných šperků.

Jem­ná florální rytina na povrchu kovového prstence v úchopové části spolu s měkce opaleskujícím lakem těla a víčka z houževnaté pryskyřice vytvářejí úchvatnou kombinaci jemnosti a síly. Celkový dojem ještě umocňuje dokonalý dvoubarevný hrot vyrobený z jediného plátku 18K zlata. Ženám se bude líbit třeba plnicí pero Waterman Élégance Ivory GT v barvě slonoviny.

 

kuličkové pero Waterman Hémisphère Priveé Rose Cuivré CT

Kuličkové pero z kolekce Waterman Hémisphère DeLuxe vyniká precizní úpravou víčka s jemnými plastickými vzory vytvořenými metodou laserování. K tělu v barvě růžové mědi tvoří kontrast doplňky pokovené nikl-paládiem. Tato kovová propiska Waterman Hémisphère Priveé Rose Cuivré CT je důkazem, že i pero může být šperk.

 

Pero jako módní doplněk pro muže

plnicí pero Waterman Exception Night Day Black ST
Kolekce Waterman Exception je de facto originálním šperkařským dílem. Dominantní prvek uprostřed tohoto unikátního pera tvoří masivní stříbrný prstenec sloužící jako vnější část přesného bajonetového systému.

Unikátní je zvláště tzv. gilošování, tedy rýhování dvou protilehlých stran. Na pero se postupně nanášejí 4 vrstvy měkkého laku, do něhož se vybrušují jemné rovnoběžné rýhy, které se následně pokoví tenkou vrstvičkou platiny. 18K zlatý hrot získává stříbrnou barvu a lesk díky ponoření do rhodiové lázně. Muži ocení třeba plnicí pero Waterman Exception Night & Day Black ST.

 

kuličkové pero Waterman Expert Essential Taupe CTKuličkové pero modelové řady Waterman Expert s ladným doutníkovým tvarem je originálním vyjádřením kosmopolitního stylu života moderních byznysmenů.

Nepřetržitý pohyb a ruch velkoměsta se odrážejí v lesklém dokonale hladkém laku. Sebevědomý design dovádí k dokonalosti dynamicky sešikmená ploška na vrcholu těla. Solidnost a jistota jsou naopak znázorněny robustním dvouramenným klipem s tradiční rytinou znaku „W“.


Vybíráte pero jako dárek? Poradíme vám!

Publikováno